Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ESR18EZPJ623
ESR18EZPJ623
ESR18EZPJ623
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ESR18EZPJ623 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ESR18EZPJ623
Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 62K OHM 5% 1/2W 1206
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae ESR18EZPJ623 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 62K OHM 5% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3766527 pcs Pepa Raraunga ESR Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ESR
Tuhinga 62 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W