Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MCR03EZPFX1543
MCR03EZPFX1543
MCR03EZPFX1543
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MCR03EZPFX1543 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MCR03EZPFX1543
Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 154K OHM 1% 1/10W 0603
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae MCR03EZPFX1543 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 154K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4577 pcs Pepa Raraunga MCR Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0603
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa MCR
Tuhinga 154 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W