Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > RB225T100
RB225T100
RB225T100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RB225T100 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RB225T100
Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 110V TO220F
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae RB225T100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 110V TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80941 pcs Pepa Raraunga RB225T100
Kāwai Hua Rawehake Utu Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 860mV @ 15A
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 110V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FN
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 110V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 400µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A