Home > Hua > Hononga, Hononga > Ngā Kaihautū Porowhita > FHG.2B.310.CLAD72
FHG.2B.310.CLAD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FHG.2B.310.CLAD72 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FHG.2B.310.CLAD72
Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae FHG.2B.310.CLAD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5695 pcs Pepa Raraunga Unipole & Multipole Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 310
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Chrome
Raupapa 2B Packaging Bulk
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 8A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)