Home > Hua > Hononga, Hononga > Ngā Kaihautū Porowhita > PAB.M0.2GL.AC52R
PAB.M0.2GL.AC52R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PAB.M0.2GL.AC52R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PAB.M0.2GL.AC52R
Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae PAB.M0.2GL.AC52R Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4927 pcs Pepa Raraunga P Series, Plastic Conn Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru M02
Rauemi Hee Polysulfone (PSU) Kua oti te Rei -
Raupapa 1P Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -50°C ~ 150°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray, Red Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)