Home > Hua > Hononga, Hononga > Ngā Kaihautū Porowhita > PCA.2E.305.CLLC75
PCA.2E.305.CLLC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PCA.2E.305.CLLC75 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PCA.2E.305.CLLC75
Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae PCA.2E.305.CLLC75 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5785 pcs Pepa Raraunga Unipole & Multipole Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 305
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Chrome
Raupapa 2E Packaging Bulk
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)