Home > Hua > Hononga, Hononga > Ngā Kaihautū Porowhita > PKG.2K.310.CLLC65
PKG.2K.310.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PKG.2K.310.CLLC65 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PKG.2K.310.CLLC65
Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae PKG.2K.310.CLLC65 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5675 pcs Pepa Raraunga Unipole & Multipole Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 310
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Chrome
Raupapa 2K Packaging Bulk
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 8A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)