Home > Hua > RF / IF me RFID > RFI me EMI - Ngā Hoapā, Nga Kamupene, me nga Raima > 4H03EB51H01525
4H03EB51H01525
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 4H03EB51H01525 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 4H03EB51H01525
Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga IO NICU PTAFG PU V0 REC
(I roto i nga Tae Uara)
30 pcs
Product parameter
Tau Wae 4H03EB51H01525 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 7557 pcs Pepa Raraunga 51H Series DatasheetEMI Product Catalog
Kāwai RF / IF me RFID Whānui -
Momo Fabric Over Foam Hanga -
Raupapa 51H Te Raina - Te Maama -
Te whakanoho - Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 15.250" (387.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei -
Haerenga Whakauru Adhesive
Ngā hua e pā ana
4H07C Image
  • Wahanga #:4H07C
  • Kaihanga:Bussmann (Eaton)
  • Whakaahuatanga:FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC/250VDC