Home > Hua > RF / IF me RFID > Whakawera RF > 57-CBSU-24
57-CBSU-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 57-CBSU-24 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 57-CBSU-24
Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 57-CBSU-24"--57S10--FLAT FENCE S
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 3788 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
20 pcs
Product parameter
Tau Wae 57-CBSU-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 57-CBSU-24"--57S10--FLAT FENCE S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3788 pcs Pepa Raraunga Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kāwai RF / IF me RFID Whānui - Whānui 24.000" (609.60mm)
Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern Momo Shield, 2-Piece
Raupapa 50-CBS Ētahi Ingoa 57-CBSU-24"
57-CBSU-24"-ND
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui - Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole