Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - He Korero Korero > LM4128BMFX-2.5/NOPB
LM4128BMFX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LM4128BMFX-2.5/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LM4128BMFX-2.5/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae LM4128BMFX-2.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57640 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Momotuhi - Whakauru 2.9 V ~ 5.5 V Te manawanui ±0.2%
Te Tae Tema 75ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Momo Pukapuka Series
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Fixed Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Noise - 10Hz ki te 10kHz - Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 275µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 100µA Nama - Whakaputa 20mA