LMZ23608EVAL/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LMZ23608EVAL/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LMZ23608EVAL/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga BOARD EVAL LMZ23608
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
In Stock 1921 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs
Product parameter
Tau Wae LMZ23608EVAL/NOPB Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1921 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Poari Whakawhanaketanga, Kiti, Nga Takawaenga Putanga - Whakaputa 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V
Momotuhi - Whakauru 6 V ~ 36 V Whakamahia IC / Wahanga LMZ23608
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Raupapa SIMPLE SWITCHER®
Topology Whakahaere Buck Ngā Hua me te Momo 4, Non-Isolated
Ētahi Ingoa LMZ23608EVALNOPB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nama - Whakaputa 8A Poari Poari Fully Populated