Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP2981IM5-3.8/NOPB
LP2981IM5-3.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP2981IM5-3.8/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP2981IM5-3.8/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.8V 100MA SOT23-5
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae LP2981IM5-3.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.8V 100MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5979 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.37V @ 100mA
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) Momo putanga Fixed