Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP2983IM5-0.9/NOPB
LP2983IM5-0.9/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP2983IM5-0.9/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP2983IM5-0.9/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 150MA SOT23-5
Product parameter
Tau Wae LP2983IM5-0.9/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 150MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3967 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) -
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 65dB (1kHz) Momo putanga Fixed