Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP2992ILDX-3.3
LP2992ILDX-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP2992ILDX-3.3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP2992ILDX-3.3
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6WSON
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 4155 pcs
Tohu utu
Product parameter
Tau Wae LP2992ILDX-3.3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4155 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.85V @ 250mA
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (2.92x3.29)
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 45dB (1kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 6-WSON (2.92x3.29) Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA Nama - Whakaputa 250mA