Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP3873ESX-3.3/NOPB
LP3873ESX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP3873ESX-3.3/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP3873ESX-3.3/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 37769 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae LP3873ESX-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37769 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 1.2V @ 3A
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V Pūrere Pūrere Whakarato DDPAK/TO-263-5
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Ētahi Ingoa 296-35359-2
LP3873ESX-3.3/NOPB-ND
LP3873ESX33NOPB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1