Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP3965ET-3.3/NOPB
LP3965ET-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP3965ET-3.3/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP3965ET-3.3/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5
(I roto i nga Tae Uara)
180 pcs
Product parameter
Tau Wae LP3965ET-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31740 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.55V @ 1.5A
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-5
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tube Paa / Case TO-220-5 Formed Leads
PSRR - Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Ētahi Ingoa *LP3965ET-3.3/NOPB
LP3965ET33NOPB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 9mA Nama - Whakaputa 1.5A