Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP3991TL-2.8/NOPB
LP3991TL-2.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP3991TL-2.8/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP3991TL-2.8/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DSBGA
(I roto i nga Tae Uara)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Tau Wae LP3991TL-2.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DSBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157713 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.16V @ 300mA
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 4V Pūrere Pūrere Whakarato 4-DSBGA (1x1)
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-WFBGA, DSBGA
PSRR 65dB (1kHz) Momo putanga Fixed