Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP5907MFX-4.5/NOPB
LP5907MFX-4.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LP5907MFX-4.5/NOPB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LP5907MFX-4.5/NOPB
Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.5V 250MA SOT23-5
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Tau Wae LP5907MFX-4.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.5V 250MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377005 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.25V @ 250mA
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Ētahi Ingoa 296-39064-2
LP5907MFX-4.5/NOPB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 250mA SOT-23-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 425µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 25µA Nama - Whakaputa 250mA