Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > DSC1001CI2-033.3333B
DSC1001CI2-033.3333B
DSC1001CI2-033.3333B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DSC1001CI2-033.3333B me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DSC1001CI2-033.3333B
Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae DSC1001CI2-033.3333B Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5731 pcs Pepa Raraunga DSC1001,3,4
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa DSC1001 Ratonga AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa CMOS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 33.3333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA