Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - SCRs - Modules > MT130CB16T2-BP
MT130CB16T2-BP
MT130CB16T2-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MT130CB16T2-BP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MT130CB16T2-BP
Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga MOD SCR/DIODE 130A 1600V T2
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Tau Wae MT130CB16T2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga MOD SCR/DIODE 130A 1600V T2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2321 pcs Pepa Raraunga MT130CBxxT2
Kāwai Hua Rawehake Utu Momotuhi - Tae Atu 1.6kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 3V Te hanganga Series Connection - SCR/Diode
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case Module Ētahi Ingoa MT130CB16T2-BPMS
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga SCR, Diodes 1 SCR, 1 Diode
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 130A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 4700A @ 50Hz I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:MT1501
  • Kaihanga:Apex Tool Group
  • Whakaahuatanga:SOLDERING IRON 150W 24V