Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > APT15DQ60BCTG
APT15DQ60BCTG
APT15DQ60BCTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona APT15DQ60BCTG me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae APT15DQ60BCTG
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Tau Wae APT15DQ60BCTG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 600V 15A TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62627 pcs Pepa Raraunga Power Products CatalogAPT15DQ60BCT(G)
Kāwai Hua Rawehake Utu Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.4V @ 15A
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa -
Te Whakaora Whakaora (trr) 19ns Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa APT15DQ60BCTGMI
APT15DQ60BCTGMI-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 15A Through Hole TO-247-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 25µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A