Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > APT200GN60B2G
APT200GN60B2G
APT200GN60B2G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona APT200GN60B2G me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae APT200GN60B2G
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 283A 682W TO247
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs30 pcs120 pcs270 pcs
Product parameter
Tau Wae APT200GN60B2G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 283A 682W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6360 pcs Pepa Raraunga APT200GN60B2GPower Products Catalog
Kāwai Hua Rawehake Utu Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V
Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 200A Tauira Whakamātautau 400V, 200A, 1 Ohm, 15V
Td (i / atu) @ 25 ° C 50ns/560ns Te Whakawhiti Energy 13mJ (on), 11mJ (off)
Raupapa - Mana - Max 682W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Ētahi Ingoa APT200GN60B2GMI
APT200GN60B2GMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Puta Taui 1180nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 600V 283A 682W Through Hole
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 600A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 283A