Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > APT25GP90BG
APT25GP90BG
APT25GP90BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona APT25GP90BG me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae APT25GP90BG
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 900V 72A 417W TO247
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae APT25GP90BG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 900V 72A 417W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5531 pcs Pepa Raraunga APT25GP90B
Kāwai Hua Rawehake Utu Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 900V
Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 25A Tauira Whakamātautau 600V, 25A, 5 Ohm, 15V
Td (i / atu) @ 25 ° C 13ns/55ns Te Whakawhiti Energy 370µJ (off)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B] Raupapa POWER MOS 7®
Mana - Max 417W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa APT25GP90BGMI
APT25GP90BGMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 110nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 900V 72A 417W Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 110A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 72A