Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules > APTGF50DH120T3G
APTGF50DH120T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona APTGF50DH120T3G me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae APTGF50DH120T3G
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT NPT 1200V 70A SP3
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae APTGF50DH120T3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT NPT 1200V 70A SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga APTGF50DH120T3G
Kāwai Hua Rawehake Utu Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V
Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 50A Pūrere Pūrere Whakarato SP3
Raupapa - Mana - Max 312W
Paa / Case SP3 Tae Mahi -
NTC Thermistor Yes Momo Tae Chassis Mount
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 3.45nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT NPT Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Asymmetrical Bridge 1200V 70A 312W Chassis Mount SP3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 70A