Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules > APTGT100H60TG
APTGT100H60TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona APTGT100H60TG me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae APTGT100H60TG
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP4
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae APTGT100H60TG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 1338 pcs Pepa Raraunga APTGT100H60TG
Kāwai Hua Rawehake Utu Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V
Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A Pūrere Pūrere Whakarato SP4
Raupapa - Mana - Max 340W
Paa / Case SP4 Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 150A 340W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150A Whirihoranga Full Bridge Inverter