Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > M5KP18CAE3
M5KP18CAE3
M5KP18CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona M5KP18CAE3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae M5KP18CAE3
Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AR
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 4815 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae M5KP18CAE3 Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4815 pcs Pepa Raraunga M5KP5.0A - 110CA(e3)
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 20V
Tuhinga o mua - Breakover 1 Ngaohihi - Breakdown (Min) 18V
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AR Momo Zener
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Tiaki Raina Power 5000W (5kW)
Power - Peak Pulse 172A Ko te poari DO-204AR, Axial