Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MA1.5KE82AE3
MA1.5KE82AE3
MA1.5KE82AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MA1.5KE82AE3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MA1.5KE82AE3
Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO204AR
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5942 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae MA1.5KE82AE3 Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5942 pcs Pepa Raraunga M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.9V Ngaohihi - Breakdown (Min) 70.1V
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AR Momo Zener
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 13.3A Ko te poari DO-204AR, Axial