Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MAPLAD36KP78CA
MAPLAD36KP78CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MAPLAD36KP78CA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MAPLAD36KP78CA
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 126V PLAD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 1548 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MAPLAD36KP78CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 126V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1548 pcs Pepa Raraunga MPLAD36KP14A - 400CA
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 78V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 126V Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.7V
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 286A Capacitance @ Frequency -