Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD18KP40CAE3
MPLAD18KP40CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MPLAD18KP40CAE3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MPLAD18KP40CAE3
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MPLAD18KP40CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2819 pcs Pepa Raraunga MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 280A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:MPLAD18KP40A
  • Kaihanga:Microsemi
  • I roto i te Stock:3140
  • Wahanga #:MPLAD18KP45A
  • Whakaahuatanga:TVS DIODE 45V 72.7V PLAD