Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBJ60AE3/TR
MSMBJ60AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MSMBJ60AE3/TR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MSMBJ60AE3/TR
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
In Stock 89376 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae MSMBJ60AE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 89376 pcs Pepa Raraunga MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V
Ngā Hononga Korekore 1 Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa MSMBJ60AE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Capacitance @ Frequency -