Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLPLAD18KP130AE3
MXLPLAD18KP130AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXLPLAD18KP130AE3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXLPLAD18KP130AE3
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V PLAD
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXLPLAD18KP130AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2271 pcs Pepa Raraunga MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V
Ngā Hononga Korekore 1 Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87A