Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLPLAD18KP15A
MXLPLAD18KP15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXLPLAD18KP15A me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXLPLAD18KP15A
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 1997 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXLPLAD18KP15A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1997 pcs Pepa Raraunga MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V
Ngā Hononga Korekore 1 Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A