Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD6.5KP26A
MXPLAD6.5KP26A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXPLAD6.5KP26A me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXPLAD6.5KP26A
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5268 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXPLAD6.5KP26A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5268 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V
Ngā Hononga Korekore 1 Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-13603
1086-13603-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A