Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXSMBJ8.5CAE3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXSMBJ8.5CAE3
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 3496 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXSMBJ8.5CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3496 pcs Pepa Raraunga MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.44V
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk