Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMCG6.5A
MXSMCG6.5A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXSMCG6.5A me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXSMCG6.5A
Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5395 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXSMCG6.5A Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 7.22V Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.5V
Tuhinga o mua - Breakdown SMCG (DO-215AB) Momo Zener
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 133.9A Ko te poari DO-215AB, SMC Gull Wing