Home > Hua > Ngā Kaihautū > Tantalum Capacitors > F951A476KBAAQ2
F951A476KBAAQ2
F951A476KBAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona F951A476KBAAQ2 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae F951A476KBAAQ2
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% 1210
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Tau Wae F951A476KBAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171683 pcs Pepa Raraunga F95 Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato B Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F95, Frameless™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 493-4263-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga F951A476KBAAQ2
Life @ Temp. 400 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 47µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% 1210