Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > LGU2W271MELB
LGU2W271MELB
LGU2W271MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LGU2W271MELB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LGU2W271MELB
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae LGU2W271MELB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19870 pcs Pepa Raraunga LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm) Raupapa LGU
Ripple Current @ Low Frequency 1.28A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.8304A @ 50kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 493-2864 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF