Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > LLG2Z152MELC30
LLG2Z152MELC30
LLG2Z152MELC30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LLG2Z152MELC30 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LLG2Z152MELC30
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
200 pcs
Product parameter
Tau Wae LLG2Z152MELC30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21212 pcs Pepa Raraunga LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 180V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa LLG
Ripple Current @ Low Frequency 3.3A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.95A @ 50kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose