Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > LLS1J682MELC
LLS1J682MELC
LLS1J682MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LLS1J682MELC me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LLS1J682MELC
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae LLS1J682MELC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36552 pcs Pepa Raraunga LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 63V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa LLS
Ripple Current @ Low Frequency 4.44A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.106A @ 50kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa 493-14771
LLS1J682MELC-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 6800µF