Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium - Kaihauturu Porohita > PCR1K470MCL1GS
PCR1K470MCL1GS
PCR1K470MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PCR1K470MCL1GS me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PCR1K470MCL1GS
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 80V SMD
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae PCR1K470MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 80V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 80V
Momo Polymer Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa PCR Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-13787-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.398" (10.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose