Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UAS2D151MHD6TN
UAS2D151MHD6TN
UAS2D151MHD6TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UAS2D151MHD6TN me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UAS2D151MHD6TN
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
250 pcs
Product parameter
Tau Wae UAS2D151MHD6TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84743 pcs Pepa Raraunga UAS SeriesMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UAS
Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 736mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Ngā hua e pā ana
UAS2D151MHD6 Image
  • Wahanga #:UAS2D151MHD6
  • Kaihanga:Nichicon