Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UBX2V4R7MPL
UBX2V4R7MPL
UBX2V4R7MPL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UBX2V4R7MPL me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UBX2V4R7MPL
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
400 pcs
Product parameter
Tau Wae UBX2V4R7MPL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57435 pcs Pepa Raraunga UBX SeriesMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 350V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa UBX
Ripple Current @ Low Frequency 77mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 138.6mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Te kaha 4.7µF Nga tono Automotive