Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UES1V471MHM
UES1V471MHM
UES1V471MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UES1V471MHM me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UES1V471MHM
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae UES1V471MHM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113763 pcs Pepa Raraunga UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 35V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UES
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15048
UES1V471MHM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF