Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UFG1V331MHM
UFG1V331MHM
UFG1V331MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UFG1V331MHM me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UFG1V331MHM
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae UFG1V331MHM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202747 pcs Pepa Raraunga Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 35V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UFG
Ripple Current @ Low Frequency 446mA @ 120Hz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15096
UFG1V331MHM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono Audio