Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UHE1J152MHT
UHE1J152MHT
UHE1J152MHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UHE1J152MHT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UHE1J152MHT
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 4792 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae UHE1J152MHT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4792 pcs Pepa Raraunga Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 63V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UHE
Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 36 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose