Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UHE1V102MHT
UHE1V102MHT
UHE1V102MHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UHE1V102MHT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UHE1V102MHT
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5934 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae UHE1V102MHT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5934 pcs Pepa Raraunga Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 35V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UHE
Ripple Current @ Low Frequency 1.673A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 27 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose