Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UMP0J470MDD
UMP0J470MDD
UMP0J470MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UMP0J470MDD me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UMP0J470MDD
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1400 pcs
Product parameter
Tau Wae UMP0J470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 362330 pcs Pepa Raraunga UMP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa UMP
Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Ngā hua e pā ana
UMP0J470MDD1TE Image
  • Wahanga #:UMP0J470MDD1TE
  • Kaihanga:Nichicon
  • I roto i te Stock:469003
UMP0J220MDD Image
  • Wahanga #:UMP0J220MDD
  • Whakaahuatanga:CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
  • I roto i te Stock:535917
 RFQ
UMP0J220MDD1TP Image
  • Wahanga #:UMP0J220MDD1TP
 RFQ
UMP0J470MDD1TP Image
  • Wahanga #:UMP0J470MDD1TP