Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPJ1H820MPD
UPJ1H820MPD
UPJ1H820MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UPJ1H820MPD me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UPJ1H820MPD
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1800 pcs
Product parameter
Tau Wae UPJ1H820MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 518593 pcs Pepa Raraunga UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 220 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose