Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPW1C150MDD
UPW1C150MDD
UPW1C150MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UPW1C150MDD me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UPW1C150MDD
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
3200 pcs
Product parameter
Tau Wae UPW1C150MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 987658 pcs Pepa Raraunga UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa UPW
Ripple Current @ Low Frequency 19.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-1768 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose