Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UTS1C100MDD
UTS1C100MDD
UTS1C100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UTS1C100MDD me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UTS1C100MDD
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae UTS1C100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3968 pcs Pepa Raraunga TS Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa UTS
Ripple Current @ Low Frequency 14.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 29mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF